Time-Filler Eyes 5 XP

Time-Filler Eyes 5XP

Time-Filler Eyes 5XP

Time-Filler Eyes 5XP 15 ml

För en omedelbar lifting-effekt

Trött på mörka ringar, påsar och tunga ögonlock? Då kan den nya superögoncremen Time-Filler Eyes 5 XP från Filorga vara något för dig! Den reducerar mörka ringar och alla typer av linjer och rynkor, ger fasthet och har en lyftande effekt på ögonlocken. Ögonpartiet kommer se  yngre, slätare och piggare ut.

Psst! Visste du förresten att produkterna i Time-Filler är inspirerade av skönhetsinjektioner? Det är bland annat därför de är så potenta och ger enastående resultat!

Time-Filler Intensive

Time-Filler Intensive Serum

Time-Filler Intensive Serum

Time-Filler Intensive Serum 30 ml

Serum med botox-effekt

Mimiska rynkor, djupa rynkor, ytliga rynkor och torrhetsrynkor får se upp om du använder dig av Time-Filler Intensive! Formulan har både en filler- och botox-effekt på huden, vilket gör att ansiktsmusklerna blir mer avslappnande samtidigt som huden återfår sin volym. Och som en härlig bonus blir huden mjukare än någonsin.

 

Time-Filler 5 XP Cream

Time-Filler 5XP Cream

Time-Filler 5XP Cream

Time-Filler 5XP Cream 50 ml

Multikorrigerande ansiktscreme för normal till torr hud

Som namnet avslöjar så reducerar Time-Filler 5 XP Cream intensivt multikorrigerande dag- och nattcreme hela fem(!) typer av rynkor. Den mjukar upp mimiska rynkor, fyller ut djupa rynkor, jämnar ut ytliga rynkor och reducerar torrhetsrynkor – och den slätar även ut huden på halsen. Formulans krämiga konsistens är perfekt för den med normal till torr hy som kan uppleva stramhet, torrhet och fnasiga partier i ansiktet.

 

Time-Filler 5 XP Cream-Gel